Podsumowanie 13. kolejki Ligi okręgowej

Podsumowanie 13.kolejki Ligi okręgowej
___________________________
Mistrzem rundy jesiennej została Rylovia Rylowa, która w swoim ostatnim jesiennym spotkaniu pokonała na wyjeździe Olimpię Kąty aż (5-0). Na trzecie miejsce wspięła się Radłovia Radłow, która w bezpośrednim meczu o najniższe miejsce na podium wygrała ze Strażakiem Mokrzyska (2-1). Sytuacja ta może ulec jednak zmianie, bowiem Strażak ma do rozegrania mecz zaległy i w przypadku wygrania tego meczu może awansować nawet na drugie miejsce. Kolejne punkty na swym koncie zapisała ostatnia w tabeli Olimpia Bucze, która na własnym obiekcie zremisowała z Sokołem Borzęcin (3-3). Serię dwóch porażek z rzędu przerwała Jadowniczanka Jadowniki, która pokonała na swoim terenie przedostatnią w tabeli Szreniawę Nowy Wiśnicz (2-1). Pierwsze punkty w tym sezonie, na własnym terenie stracił vicelider tabeli - Naprzód Sobolów, który (1-1) zremisował z ósmym w tabeli Sokołem Maszkienice. Na szóste miejsce, dzięki niedzielnej wygranej awansował Orzeł Dębno, który w ostatnim swoim meczu tej jesieni pokonał w Woli Dębińskiej, Rabę Książnice (2-1). Nie udało się rozegrać meczu Pagenu Gnojnik z Arkadią Olszyny. Spotkanie to zostało odwołane z powodu złego stanu boiska w Gnojniku.

Statystyki 12. kolejki Ligi okręgowej:
Liczba rozegranych meczów: 6/7
Zwycięstwa gospodarzy: 3
Zwycięstwa gości: 1
Remisy: 2
Mecze nierozegrane: 1 – Pagen Gnojnik – Arkadia Olszyny | odwołany z powodu złego stanu boiska w Gnojniku
Strzelone bramki: 22
Średnia bramek na 1 spotkanie: 3,66
Najwięcej goli – 5 – padło w meczu Olimpia Bucze – Sokół Borzęcin (3-3)
Najmniej goli – 2 – padło w meczu Naprzód Sobolów – Sokół Maszkienice (1-1)
Liczba zdobytych goli przez gospodarzy: 10
Liczba zdobytych goli przez gości: 12