Podsumowanie zaległych spotkań w Lidze okręgowej

W sobotę szansy na przezimowanie na pozycji vicelidera tabeli nie wykorzystał Naprzód Sobolów, który przegrał na wyjeździe z Sokołem Borzęcin aż (3-1). Wygrana gospodarzy w tym spotkaniu zapewniła im awans w tabeli aż na piąte miejsce. Potknięcie Naprzodu wykorzystał Strażak Mokrzyska, który skromnie (1-0) ograł Sokół Maszkienice i dzięki temu wynikowi awansował na drugie miejsce. Co prawda zarówno gracze z Sobolowa jak i Mokrzysk maja taką samą zdobycz punktową, jednak lepszy bilans spotkań bezpośrednich mają zawodnicy Strażaka i to oni zimę spędzą na drugim miejscu, a Naprzód na trzecim. Piąty remis w obecnym sezonie zanotowała na swoim koncie drużyna Szreniawy Nowy Wiśnicz, która w zaległym spotkaniu I kolejki LO zremisowała (0-0) z Arkadią Olszyny. Dla graczy z Nowego Wiśnicza był to siódmy mecz „na zero” z tyłu, a Arkadia przedłużyła swoją serię do czterech meczów bez porażki z rzędu.

Do rozegrania pozostał jeszcze mecz 13. kolejki LO, Pagen Gnojnik – Arkadia Olszyny jednak z tego co udało się nam ustalić odbędzie się on najprawdopodobniej dopiero na wiosnę.

Wyniki zaległych meczów:

1. kolejka
- Sokół Borzęcin – Naprzód Sobolów 3-1,
- Szreniawa Nowy Wiśnicz – Arkadia Olszyny 0-0

4. kolejka
- Strażak Mokrzyska – Sokół Maszkienice 1-0

Tabela ligowa po rundzie jesiennej: