Podsumowanie XI kolejki brzeskiej B-klasy - Spółdzielca Grabno mistrzem jesieni!

Mistrzem rundy jesiennej została drużyna Spółdzielcy Grabno, która mimo iż nie wygrała swojego ostatniego meczu w I rundzie brzeskiej B-klasy - remis z Wiślanami Wola Przemykowska (3-3) to zdołała utrzymać bezpieczną przewagę nad goniącymi ją zespołami. Drugą lokatę zajęła drużyna Sokół II/Iskra Łęki, która do liderującego zespołu traci tylko jeden punkt. Tuż za plecami rezerw Sokoła znajduje się Orlik Szczurowa, który w minionej kolejce pokonał wcześniej wspomnianą drużynę rezerw (2-0). W meczu dwóch ligowych sąsiadów lepszy okazał się zespół Temidy Złota, która pokonała na wyjeździe Jastrzębia Łoniowa (2-1). Żadnych problemów ze zwycięstwem nad ostatnim w tabeli Orłem Stróże nie miały rezerwy Okocimskiego, które ograły swojego przeciwnika aż (8-1). Rezerwy Okocimskiego mogą jeszcze namieszać w tabeli B-klasy, bowiem mają do rozegrania jeszcze trzy zaległe spotkania i w przypadku wygrania wszystkich tych meczów mają możliwość awansować z ósmego aż na trzecią lokatę. Nie doszedł do skutku mecz Błękitni Przyborów – Wulkan Biesiadki – goście nie dojechali na mecz.

Statystyki 11. kolejki Ligi okręgowej:
Liczba rozegranych meczów: 4/5
Zwycięstwa gospodarzy: 1
Zwycięstwa gości: 2
Remisy: 1
Mecze nierozegrane: 1 – Błękitni Przyborów – Wulkan Biesiadki | goście nie dojechali
Strzelone bramki: 20
Średnia bramek na 1 spotkanie: 5,00
Najwięcej goli – 9 – padło w meczu Orzeł Stróże – CANPACK Okocimski II Brzesko (1-8)
Najmniej goli – 2 – padło w meczu Orlik Szczurowa – Sokół II/Iskra Łęki (2-0)
Liczba zdobytych goli przez gospodarzy: 9
Liczba zdobytych goli przez gości: 19